Tırnak Kesim

Tırnak Kesim

VetPI - Banyo & Hijyen

Kedi ve Köpeklerin Tırnak Bakımı

Düzenli tırnak kesiminin evcil hayvanınız için önemli olduğunu biliyor muydunuz?

Tırnak kesimi, evcil dostlarınızın sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmesi için önemli bir adımdır. Düzenli olarak yapılan tırnak kesimi, evcil dostlarınızın tırnaklarının aşırı uzamasını önler, böylece yürüme bozukluklarının ve cilt yaralarının önlenmesine katkı sağlar. Ayrıca, düzenli tırnak bakımı, evcil dostlarınızın mobilyalarınızı ve ev eşyalarınızı çizmesini önler, böylece evinizde temiz bir ortam oluşturur.

Evcil dostlarınızın sağlığı ve mutluluğu için düzenli tırnak kesimi önemlidir. Onların tırnaklarını düzenli olarak keserek, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmelerine katkıda bulunun. Unutmayın, sağlıklı bir evcil dost mutlu bir evin en önemli parçasıdır!

Kısa tırnaklar, mutlu koltuklar!

Peki, evcil dostlarınızın tırnakları ne sıklıkta kesilmelidir? Her kedi veya köpek için bu süre biraz farklılık gösterebilir. Genel olarak, evcil dostlarınızın tırnaklarının ortalama 4-6 haftada bir kesilmesi yeterli olabilir. Ancak, uzun tırnaklara sahip olan evcil dostlarınızın tırnaklarını daha sık kesmeniz gerekebilir.

Antalya Tırnak Kesim Hizmetleri

Antalya Tırnak Kesim hizmeti verenler

Aşağıda Antalya da bulunan kedi ve köpek için Tırnak Kesim hizmeti veren firmaları bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan firmayı seçerek hemen online randevu alabilirsiniz. Tırnak Kesim fiyatlarını karşılaştırabilir, yorumları okuyabilir ve hizmet veren firmaları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. Antalya için en uygun Tırnak Kesim hizmeti veren firmayı bulmak için hemen aşağıdaki firmaları inceleyin.

300 +

mutlu müşteri

4.92

ortalama puan

Randevuya Müsait
Glam Paw Pet Saloon

Fiyat Belirtilmemiş

Glam Paw Pet Saloon

Antalya - Muratpaşa

Randevu Al
Randevuya Müsait
Saloon Pet

Fiyat Belirtilmemiş

Saloon Pet

Antalya - Muratpaşa

Randevu Al
Randevuya Müsait
Fema Pet Kuaför

₺100,00

başlayan fiyatlarla

Fema Pet Kuaför

Antalya - Muratpaşa

Randevu Al

İstanbul Tırnak Kesim Hizmetleri

İstanbul Tırnak Kesim hizmeti verenler

Aşağıda İstanbul da bulunan kedi ve köpek için Tırnak Kesim hizmeti veren firmaları bulabilirsiniz. İhtiyacınıza uygun olan firmayı seçerek hemen online randevu alabilirsiniz. Tırnak Kesim fiyatlarını karşılaştırabilir, yorumları okuyabilir ve hizmet veren firmaları arayarak detaylı bilgi alabilirsiniz. İstanbul için en uygun Tırnak Kesim hizmeti veren firmayı bulmak için hemen aşağıdaki firmaları inceleyin.

200 +

mutlu müşteri

4.88

ortalama puan

Randevuya Müsait
Mika Pet Kuaför

Fiyat Belirtilmemiş

Mika Pet Kuaför

İstanbul - Kadıköy

Randevu Al
vetpi-campaign-small-vector-banner

Evcil Dostlarınız İçin Hemen Yanı Başınızda

Evcil hayvanlarınızın sağlığı ve mutluluğu artık bir tık ötenizde! Veteriner hizmetleri, pet bakımı, gezinti ve oturma gibi birçok hizmeti içeren uygulamamızla, sevgili dostlarınızın ihtiyaçlarına anında cevap veriyoruz. Şimdi, onların konforu ve sizin huzurunuz bir arada!

vetpi-play-storevetpi-app-store
phone